fbpx

Huishoudtrap – van der Leeden

Huishoudtrap – van der Leeden
Вставка

Huishoudtrap – van der Leeden

Добре, будь -який час доби – це там, де ти arehello!

Ми пропонуємо послугу надсилання інформаційних бюлетенів через контактні форми на сайти компаній через будь -які країни та зони домену світу на всіх мовах.

веб-сайт = »xn--7sbb1bbndheurc1a.xn-p1ai

Що таке розсилка Інтернет -ресурсів за допомогою контактних форм?
Це тип розсилки, використовуючи форми зворотного зв’язку, які розташовані в контактному розділі Веб -сайту та заповнюються нашим програмним забезпеченням, автоматично зі швидкістю в декількох тисячах форм зворотного зв’язку в хвилину, тоді як буквено -цифровий код із зображень (Captcha) також вирішений.
Після цього кореспондентські електронні листи, включаючи пропозиції щодо співпраці, надсилаються на адреси електронної пошти фірм.
Під час надсилання розсилки за допомогою контактних форм контактних форм, виявляється, що кожен Інтернет-ресурс надсилає електронну пошту «до себе», і, отже, всі повідомлення надходять у папку “Вхідні” точного електронного листа, в якому компанія готова отримувати бізнес-інформацію.

UTP:
Швидко сто відсотків інформуючи компаній та власників веб -сайтів про нові пропозиції співпраці.
Пошук нових клієнтів, які інші реклама не може знайти.

Мета:
Пошук нових клієнтів, яких не можна знайти за допомогою інших типів реклами.

Переваги:
1.Сто % доставки ділових повідомлень.
2.Розширення клієнтської бази даних.
3. Збільшення частки ринку.
4.Розсилки на основі тем та регіональності.
5. Надсилання інформації чиновникам компанії.
6. Проведення тендерів.
7. Проведення маркетингових досліджень.
8. Проведення опитувань та вивчення громадської думки.
9. Швидке нотовація.
10. Вартість.
11. Вхід на ринки інших країн.

Конкурентні переваги:
1.Під час надсилання розсилки за допомогою форм зворотного зв’язку всі листи надходять у папку “Вхідні”. Під час відправки електронних листів, це може досягти до 5 відсотків.

2.Під час надсилання розсилки за допомогою форм зворотного зв’язку можна відправити кілька мільйонів листів за 24 години на вхідні скриньки. Коли надсилають електронні листи, кілька тисяч прибувають у вхідні скриньки, всі інші часто або не доставляються, і не заповнюють спам.

3. Під час надсилання розсилки за допомогою форм зворотного зв’язку електронна пошта не заблокована поштовими системами, оскільки вона надсилається з різних веб-сайтів. При надсиланням масових електронних листів можна надіслати кілька тисяч з них, але все-таки всі IP-адреси, з яких надсилається розсилка, буде заборонено.

4. Під час надсилання розсилки за допомогою контактних форм, дуже невелика кількість макросинонімів використовується для формування тексту та заголовків букви. Під час надсилання електронних бюлетенів необхідно використовувати синоніми («макроси») для кожного слова та створювати тисячі різних заголовків.

5. Багато фірм намагаються приховати свою електронну пошту і залишати лише контактну форму для зв’язку з ними.

6. Під час надсилання електронних бюлетенів ваша ділова пропозиція може бути доставлена ​​кожному працівникові фірми (що викликає невдоволення) порівняно з розсилкою за контактними формами, де повідомлення отримується за електронною адресою, спеціально створеною для бізнес-пропозицій.

7.П’ятдесят відсотків ділових поштових скриньок розміщуються на серверах безкоштовної пошти, вони погано «шукають» електронною поштою, але, надсилаючи розсилку за допомогою форм відгуків через ці сервери електронної пошти, всі електронні листи-це сто відсотків, доставлені одержувачам.

8. Лише 30% -40% фірм потрапляють у каталоги протягом двох-трьох років, а всі інші вже розміщені в наших базах даних VOIS і чекають на ваші бізнес-пропозиції.
Виявляється, що електронні листи фірм із каталогів наповнені спамом, і тому вони не матимуть такого результату, як при надсиланнях розсилки за допомогою форм зворотного зв’язку, використовуючи наші завжди бази даних VOIS.

9. Будь -який тип стоп -слів у заголовках або тілі повідомлення може бути надіслано через форми зворотного зв’язку. Під час надсилання масових електронних листів такі повідомлення або не дістаються до одержувача, або надходять у папку мотлоху.
Список зупинок слів пошти включає майже всі слова та фрази, які заохочують потенційних клієнтів до дії.

Застосування:

1. Розширення клієнтської бази.
2. Швидке повідомлення про ринки про нові пропозиції співпраці.
3. Досягнення чиновників компанії.
4.Аналіз попиту.
5. Проведення тендерів.
6.Проведення маркетингових кампаній.
7.Вивчення громадської думки та проведення опитувань.
8. Пошук клієнтів на міжнародному рівні.

Причини замовлення цієї послуги:

1. 100% доставка ваших електронних листів та пропозицій співпраці мільйонам організацій по всьому світу.
Кожен сайт надсилає електронну пошту до себе, щоб усі фільтри поштової системи були обхідними.

2.Посилання на форми зворотного зв’язку – це відмінний спосіб проведення всіляких досліджень маркетингу, опитувань та досліджень соціальної думки щодо різних типів діяльності та напрямків.
Надіславши розсилку за допомогою контактних форм, ви будете абсолютно впевнені, що ваше повідомлення було доставлено на 100 відсотків користувачів вашого продукту та послуги, і якщо послуга чи товар “погано просуваються”, то потенційна проблема полягає в інших речах , наприклад, у цінах.
У той же час, протягом 1 тижня ви побачите реальний попит на власні послуги та продукти, вам не потрібно буде витрачати кошти на оренду приміщень та інших дорожчих та трудомістких маркетингових заходів.

3.Посилання на контактні форми – це найшвидший і найекономічніший спосіб отримати ваш товар чи послугу на ринки інших держав.

4. Посилання на контактні форми – це інструмент для проведення різних тендерів.

5.Щотижневе оновлення бази даних, оскільки більше ста п’ятдесяти тисяч нових сайтів щодня реєструється у всьому світі, а ви, у свою чергу, отримуєте нових потенційних клієнтів.

6. Повне географічне висвітлення для всіх держав світу.

7. Ми пропонуємо клієнтам, яких ви не знайдете через іншу рекламу.
Надсилаючи розсилку за допомогою форм зворотного зв’язку, ви зможете охопити цю частину своїх потенційних клієнтів, це неможливо «прорватися» в автоматичному режимі будь -яким іншим способом.
Наприклад, ви зможете надіслати пропозицію співпраці тим потенційним клієнтам, які раніше були недоступними через фільтри поштової системи під час надсилання електронних бюлетенів.
На ринках існує дуже незвична ситуація: фірми, які потрапляють у каталоги, буквально спамовані всілякими пропозиціями, тоді як дуже мало електронних листів надсилаються до решти.

8. Унікальна технологія вирішення Captcha.
Є послуги для декодування числового та алфавітного коду (Captcha/Captcha). Це коштує 1 долар для вирішення тисяч капчу.
Тому обробка мільйона сайтів наша програма розшифровує мільйон Captchas, який коштує 1000 доларів лише для вирішення Captcha/Captcha, і з нашою послугою це безкоштовно для вас!

9. Замовляючи розсилку за допомогою контактних форм, ви просуваєте свій товар чи послугу не відокремлювати людей, а на цілі колективи, наприклад, доменна зона домену .com, де накопичуються понад 150 мільйонів коопераційних підприємств з усіх країн світу (у нас є зразки з усіх міжнародних зон для кожної держави).

10. Посилання на контактні форми також включає тип SMS -розсилки
Електронна адреса, пов’язана з формою зворотного зв’язку, є основною електронною адресою компаній, за допомогою яких надсилаються додатки та комерційні пропозиції. Цей електронний лист також створений для стільникових телефонів, оскільки необхідно дуже швидко реагувати на інформацію, щоб не неправильно розмістити заявку чи відповідність пропозиції співпраці.

11. База країн також включає всі спільні фірми з усього світу, тісно пов’язані з цією країною або працюючи з цією країною, наприклад, діаспорами та національними громадами.
Заборона, санкції пошукових систем та поштової системи?
Ці розсилки є альтернативою відправці масових електронних листів, тому санкції пошукових систем та “заборона” не застосовуються до них.
Служба пошти надає дані електронних листів у папку “Вхідні”, коли вона переходить через “теплий канал” від нової IP-адреси Інтернет-ресурсу на корпоративний електронний лист того ж Інтернет-ресурсу.
Іншими словами, ці розсилки “живуть в електронних листах” та фільтри електронної пошти не реагують на них, оскільки поштові системи мають певну довіру до каналів зв’язку між веб-сайтами та корпоративними електронними листами.

Наші бази даних:
Ви можете придбати наші бази даних окремо з розсилки, надіславши нам повідомлення за контактною формою.

Більше 2000 баз даних VOIS від доменних зон та країн.

Колекції баз даних основними континентами світу.

Колекції баз даних основними мовами.

Вибір баз даних основними будівельниками веб -сайтів.

Колекції баз даних основними країнами світу.

Як зробити замовлення на розсилку за допомогою контактних форм:
Найпростіший текст повідомлення + кілька заголовків, головна мета – зацікавити потенційного клієнта, і вони прочитають решту на вашому веб -сайті.
Швидше за все, всі оголошення з вашого предмета вже в Інтернеті, введіть необхідні запити на пошук та вибирайте найбільш підходящих.
Заголовки замінюються каруселі від .файл TXT.
Надсилаються лише повідомлення у текстовій формі, посилання вставляються без проблем, всі вони “клацають”. Якщо клієнту потрібні фотографії або більше конкретної інформації, то вам слід переслати майбутнього клієнта, щоб відвідати ваш сайт.

У листі:
Текст без зображень, оскільки зображення не проходять через контактну форму.
Ваші контактні дані:
Адреса сайту:

Поля, щоб заповнити:
Ім’я:
Країна:
Місто:
Інтернет -ресурс:
Кілька заголовків:
Поштова скринька для AutoResponces:

веб-сайт = »xn--7sbb1bbndheurc1a.xn-p1ai
Прайс-список = »xn--7sbb1bbndheurc1a.xn-p1ai/en/ціна/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir